Dalykai, kurie visiškai nerūpi vestuvių svečiams

Nors dažnai sakoma, kad vestuvės yra dviejų žmonių šventė, visgi, tikslu būtų paminėti, kad tai šventė skirta ir svečiams. Juolab, dažniausiai jaunieji labai intensyviai stengiasi būtent dėl svečių, nori sukurti jiems įsimintiną šventę.

Nuotakoms dažniausiai atrodo, kad kiekviena smulkmena vestuvių metu yra labai svarbi. Pavyzdžiui, vestuvinė suknelė yra apskritai kažkas tokio, kas reikalauja daug dėmesio (su nuomos bei pardavimo punktais galite susipažinti čia – https://www.didysisvestuviukatalogas.lt/cat-vestuvines-sukneles.html).

Visgi, atrodo, kad ir kiek stengtumeisi, tačiau ne visi svečiai vistiek yra patenkinti. Juolab, kai kurių dalykų apskritai vestuvių metu nereikia, nors jie labai dažnai įvardijami kaip būtinybė. Kokių?

  1. Sunormuoti gėrimai, kuriuos galima gerti tik konkrečiu metu. Leiskite svečiams jaustis maloniai ir gerti tai ką jie nori ir kada nori. Pasiūlykite kuo platesnį pasirinkimą, kad kiekvienas atrastų tai, kas jam tinka.
  2. Internete dažniausiai sakoma, kad vestuvių metu reikia pasiruošti daug žaidimų, kurie galėtų pralinksminti Jūsų svečius. Dalinai tai gal ir tiesa, kadangi žaidimai suartina visus svečius ir paprasčiausiai jie susipažįsta, atsipalaiduoja. Tačiau taip pat per prievartą brukami žaidimai yra labai nemėgstamas dalykas, kurio vengia svečiai. Jeigu jau siūlote žaidimus – neskatinkite visų žaisti. Ne visi yra aktyvūs ir noriai užsiima tokia veikla. Galbūt svečiams kur kas geriau ramiai sėdėti prie stalo.
  3. Individualios dovanėlės, kurios yra skirtos kiekvienam svečiui – mielas dalykas. Tačiau tiesa tokia, kad dažniausiai tokios dovanėlės iškart po vestuvių įmetamos giliai į spintą ir pamirštamos. Įvertinus tai, kad jaunieji sumokėjo nemažai pinigų toks smulkmenoms – tai paprasčiausias pinigų išmetimas į balą.
  4. Fotografavimas patinka ne visiems, tad tas priverstinis fotosesijų darymas gali būti ir kančia.
  5. Neskatinkite visiems svečiams įteikti dovanas prieš visus palinkint ko nors gražaus. Kai kurie nori paprasčiausiai įteikti dovaną ir dingti prie stalo.

Paprasčiausiai viso šio teksto esmė atsiminti, kad ne visi žmonės mėgsta dėmesį ir kai kuriems labai sunku jį atlaikyti. Suteikite galimybę kiekvienam jaustis gerai, kad ir koks jis būtų.

Post Author: administratorius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *